Κωδικος:
HPSBH-12V3A-B(v. 1.0)
Όνομα:HPSBH 13,8V/3A/7Ah switched mode power supply with battery backup, ABS enclosure IP44
| Τροφοδοτικά | 200 - 240 V AC |
| Έξοδος τροφοδοσίας | 3.5 A / 13.8 V DC / 48 W |
| Ένταση φόρτισης μπαταρίας | 0.5A |
| Μπαταρία |
1 x 7Ah Δέχεται μπαταρία: 157 x 100 x 68 [+/-2 mm] |
| Απόδοση | 87% |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 210 x 248 x 95 [+/-2 mm] |
| Στυπιοθλήπτες | 2 x Φ=10÷14mm |
| Προστασίες |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Κλείσιμο | βιδωτό |
| Περιγραφή υλικού |
υλικό ABS |
| Βαθμός Προστασίας EN60529 | IP 44 |
| Εγγύηση | 2 έτη |
