Kód:
HPSBH-12V3A-B(v. 1.0)
Název:HPSBH 13,8V/3A/7Ah switched mode power supply with battery backup, ABS enclosure IP44
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup | 3.5 A / 13.8 V DC / 48 W |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 0.5A |
| Akumulátor |
1 x 7Ah Prostor pro akumulátor: 157 x 100 x 68 [+/-2 mm] |
| Účinnost | 87% |
| Rozměry | 210 x 248 x 95 [+/-2 mm] |
| Ucpávky | 2 x Φ=10÷14mm |
| Zajištění |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Zavírání | šrouby |
| Provedení |
ABS plast |
| Stupeň krytí EN60529 | IP 44 |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- možnost montáže na sloupu (vyžaduje použití adaptéru OZB3-volitelně) |
