Kód:
HPSBH-12V3A-B(v. 1.0)
Názov:HPSBH 13,8V/3A/7Ah switched mode power supply with battery backup, ABS enclosure IP44
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania | 3.5 A / 13.8 V DC / 48 W |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.5A |
| Akumulátor |
1 x 7Ah Miesto na akumulátor: 157 x 100 x 68 [+/-2 mm] |
| Účinnosť | 87% |
| Rozmery | 210 x 248 x 95 [+/-2 mm] |
| Prechodky | 2 x Φ=10÷14mm |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Zatváranie | skrutky |
| Vyhotovenie |
plastová z ABS |
| Stupeň ochrany EN60529 | IP 44 |
| Záruka | 2 roky |
