Kód:
PSG3-12V10A-E(v. 1.0)
Név:PSG3 13,8V/10A/65Ah enclosed switch mode power supply unit with battery backup Grade 3
| Tápegységek | 200 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség |
10 A / 13.8 V DC / 138 W 5.4 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 2.1 A / 13.8 V DC - GRADE 3 |
| Megfelelőség |
a szerkezet megfelel az EN50131-6 szabványnak |
| Akkumulátor töltőáram | 2.6A |
| PSU rendszer áramfelvétele | 30mA max. |
| Hatásfok | 85% |
| Technikai bemenet | EXT IN – külső hiba |
| Technikai kimenet típus OC |
EPS – feszültség hiba AC PSU – tápegység hiba APS – akkumulátor hiba |
| Külső méret | 204 x 52 x 141 [+/-2 mm] |
| Védelem |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Telepítése | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Kijelzés | LED kijelzés |
| Garancia | 3 év a gyártás dátumától számítva |
