Kod:
PSG3-12V10A-E(v. 1.0)
Nazwa:PSG3 13,8V/10A/65Ah zasilacz buforowy impulsowy do zabudowy Grade 3
| Zasilanie | 200 - 240 V AC |
| Wyjście zasilania |
10 A / 13.8 V DC / 138 W (sumaryczny prąd wyjściowy wraz z ładowaniem) 5.4 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 2.1 A / 13.8 V DC - GRADE 3 funkcja START manualnego załączenia zasilania z akumulatora |
| Zgodność z normami |
Norma alarmowa EN50131-6, Stopień 1÷3 Norma kontroli dostępu EN60839-11 |
| Prąd ładowania akumulatora | 2.6A |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 30mA max. |
| Sprawność | 85% |
| Wejścia techniczne | EXT IN – awaria zewnętrzna |
| Wyjścia techniczne typu OC |
EPS – awaria sieci AC PSU – awaria zasilacza APS – awaria akumulatora |
| Wymiary | 204 x 52 x 141 [+/-2 mm] |
| Zabezpieczenia |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Montaż | montaż do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata |

