Kód:
PSG3-12V10A-E(v. 1.0)
Název:PSG3 13,8V/10A/65Ah enclosed switch mode power supply unit with battery backup Grade 3
| Napájecí zdroje | 200 - 240 V AC |
| Napájecí výstup |
10 A / 13.8 V DC / 138 W 5.4 A / 13.8 V DC - GRADE 1÷2 2.1 A / 13.8 V DC - GRADE 3 |
| Shodnost s normami |
navrženy podle normě EN50131-6, grade 1÷3 |
| Nabíjecí proud akumulátoru | 2.6A |
| Odběr proudu soustavy napájecího zdroje | 30mA max. |
| Účinnost | 85% |
| Technický vstup | EXT IN – vnější poruchu |
| Technické výstupy typu OC |
EPS – porucha sítě AC PSU – poruchy napájecího zdroje APS – porucha akumulátoru |
| Rozměry | 204 x 52 x 141 [+/-2 mm] |
| Zajištění |
OLP, UVP, SCP, OVP |
| Instalace | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 3 roky |
