Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar

Fotorelacje

 • Technikum Elektroniczne w Kluczach 2012 (szkoła objęta naszym patronatem)

  14 listopada mieliśmy przyjemność gościć uczniów IV klasy Technikum Elektronicznego przy Zespole Szkół w Kluczach o specjalizacji elektroniczne systemy zabezpieczeń. Technikum Elektroniczne jest objęte patronatem naszej firmy. Pomogliśmy wyposażyć pracownię elektroniczną w nasz najnowszy sprzęt, który pomoże w zdobywaniu przez uczniów wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Na spotkaniu przedstawiliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie możliwości konstrukcyjnych naszej firmy. Uczniowie zapoznali się z procesem produkcyjnym zarówno zasilaczy jak i obudów. Nasi inżynierowie omówili zagadnienia związane konstrukcją, działaniem i bezpieczeństwem wyrobów oraz badaniem LVD i EMC w zakresie spełnienia wymagań prawnych.


 • SICUREZZA 2012

  W dniach 7-9 listopada 2012 r. firma Pulsar miała zaszczyt uczestniczyć na targach Sicurezza we Włoszech, na których zostały zaprezentowane standardowe produkty oraz nowości, o które poszerzona została nasza stała oferta: zasilacze buforowe serii PSBEN - spełniające normę alarmową EN50131-6 oraz szafy Rack 19”. Liczne rozmowy oraz kontakty handlowe z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju współpracy z zagranicznymi partnerami. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.


 • ROMANIAN SECURITY FAIR 2012

  Miło nam poinformować iż produkty firmy PULSAR pojawiły się na targach ROMANIAN SECURITY FAIR 2012. Przedstawiona została tam podstawowa oferta naszej firmy, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Dziękujemy naszemu Dystrybutorowi w Rumuni za aktywne promowanie naszych produktów. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili stoisko naszego przedstawiciela i życzymy owocnej współpracy.


 • ENERGETAB 2012

  W dniach 11-14 wrzesień po raz pierwszy zaprezentowaliśmy swoją obszerną ofertę na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich – ENERGETAB 2012. Przedstawione zostały poza standardowa ofertą, nowo wprowadzone zasilacze serii PSBEN (spełniające normę alarmową EN50131-6), szafy RACK 19” oraz realizowane w naszej firmie indywidualne projekty obudów i zasilaczy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zasilacze Mean Well których jesteśmy bezpośrednim importerem. Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko, do zobaczenia na kolejnej edycji targów.


 • IFSEC 2012

  W tym roku firma Pulsar po raz pierwszy zaprezentowała swoje produkty na targach IFSEC w Birmingham. Głównym celem wyjazdu było zaprezentowanie stałej oferty firmy jak i przedstawienie możliwości realizacji indywidualnych rozwiązań. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się nowo wchodząca do oferty seria profesjonalnych zasilaczy buforowych PSBEN - spełniająca normę alarmową EN50131-6. Niezmiernie cieszy nas fakt, że prezentowana oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno aktualnych jak i potencjalnych klientów. Wszelkie sugestie, propozycje i spostrzeżenia skierowane pod naszym adresem dotyczące oferty z pewnością znajdą swój oddźwięk w dalszych naszych pracach związanych z ciągłym rozwojem firmy i nowymi produktami. Bardzo dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska.