Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar

Fotorelacje

 • FINNSEC 2013 - FINLANDIA

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 13-15 listopada 2013 roku produkty marki PULSAR zostały zaprezentowane na targach FINNSEC w Finlandii. Nasze doświadczenie w branży, oferta i jakość naszych wyrobów oraz możliwość indywidualnych konstrukcyjnych rozwiązań cieszyły się dużym zainteresowaniem.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

 • SECTECH 2013 - SZWECJA

  Miło nam poinformować, iż w dniach 11-12 października 2013 roku firma Pulsar zaprezentowała swoje produkty na targach SECTECH w Szwecji. Duże zainteresowanie ofertą i jakością naszych produktów oraz możliwość realizacji indywidualnych rozwiązań z pewnością przyczynią się do dalszej współpracy z naszymi zagranicznymi partnerami.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

 • Security User EXPO 2013 - DANIA

  W tym roku firma Pulsar po raz pierwszy zaprezentowała swoje produkty na targach w Skandynawii (SecurityUser Expo, Kopenhaga, 17-19 września 2013). Głównym celem wyjazdu było zaprezentowanie stałej oferty firmy oraz przedstawienie możliwości realizacji indywidualnych rozwiązań.
  Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.

 • ENERGETAB 2013 - POLSKA

  Wrzesień tradycyjnie po okresie wakacyjnym z impetem dodaje energii do działania oraz dalszego rozwoju. Impulsem i zapowiedzią kierunków rozwoju niewątpliwie są cykliczne międzynarodowe targi Energetab organizowane w Bielsku-Białej. Nie inaczej było w tym roku. W okresie 17-19 września firma PULSAR miała przyjemność prezentować swoją ofertę na 26’tych Międzynarodowych Targach Energetycznych. Blisko 21 tys. osób w ciągu trzech dni miało możliwość zapoznać się z nowymi trendami na rynku, które oprócz Naszej firmy prezentowało 740 wystawców z 18 krajów. Mamy nadzieję, że nowe produkty (min. grupy hermetycznych zasilaczy stałoprądowych i stałonapięciowych) pozwolą na zdobywanie nowych rynków w oparciu o doświadczenie i uznanie dotychczasowych klientów – za co serdecznie dziękujemy. W styczniu br. poszerzyliśmy ofertę o szafy RACK oraz systematycznie zwiększamy udział w rynku jako bezpośredni importer marki Mean Well. Dzięki tym rozwiązaniom coraz częściej stajemy się obecni w branży automatyki i przemysłu. Tak dynamiczny rozwój możliwy jest właśnie dzięki Państwu.
  Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za przybycie oraz przekazane informacje.

 • IFSEC 2013 – WIELKA BRYTANIA

  Miło nam poinformować , iż firma Pulsar w dniach 13-16 maja po raz kolejny zaprezentowała swoją ofertę handlową na targach IFSEC 2013 w Birmingham. Zwiedzającym przedstawione zostały zasilacze z grup:

  1. Zasilacze buforowe „Black Power” serii PSBEN – spełniające normę alarmowa EN50131-6 z obszerna grupą interfejsów umożliwiających pracę zasilaczy w sieci oraz ich zdalny monitoring przez komputer
  2. Jako zapowiedź - zasilacze buforowe „Red Power” spełniających normę pożarową EN54-4 wraz z interfejsami i oprogramowaniem do zdalnego monitoringu
  3. Zasilacze buforowe ogólnego stosowania
  4. Zasilacze do CCTV
  5. Zasilacze z firmy MeanWell
  6. Obudowy metalowe do SSWiN, CCTV, KD
  7. Szafy RACK19” z osprzętem
  8. Projekty indywidualne

  Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili Nasze stoisko i podzielili się swoimi spostrzeżeniami. Życzymy owocnej i długotrwałej współpracy.


 • INDELEX 2013 (GRECJA)

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 19-21.04 produkty  marki PULSAR zostały zaprezentowane na targach INDELEX w Atenach. Klienci z Grecji i innych krajów mogli zapoznać się z naszą bogatą ofertą zasilaczy, obudów i innych akcesoriów do systemów alarmowych. Prezentowany asortyment  cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym dystrybutorom za profesjonalną i aktywną promocję naszych produktów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie ich stoisk.


 • MIPS 2013 (ROSJA)

  W kwietniu w Moskwie odbyły się największe w Rosji i Europie Wschodniej targi zabezpieczeń i systemów przeciwpożarowych: Moscow International Protection, Security and Fire Safety. Produkty firmy Pulsar zostały przedstawione przez dystrybutora z Rosji. Bardzo dziękujemy naszemu partnerowi z Moskwy za aktywne promowanie marki Pulsar i życzymy wielu sukcesów! Dziękujemy także wszystkim osobom, które odwiedziły jego stoisko i życzymy owocnej i długotrwałej współpracy.


 • SECURITY EXPO 2013 (WŁOCHY)

  W marcu w Rzymie odbyły się jedne z największych włoskich targów zabezpieczeń, obejmujące sektory SSWiN, kontroli dostępu, systemy przeciwpożarowe, ochrony zewnętrznej, zabezpieczenia mechaniczne, ochrony peryferyjnej, ochrony osób, bezpieczeństwa pracy. Oferta firmy Pulsar została przedstawiona przez dystrybutora z Rzymu. Bardzo dziękujemy naszemu partnerowi za aktywne promowanie marki Pulsar na terenie Włoch i życzymy wielu sukcesów! Dziękujemy także wszystkim osobom, które odwiedziły jego stoisko i życzymy owocnej i długotrwałej współpracy.


 • AUTOMATICON 2013 (POLSKA)

  W marcu, w Warszawie odbyła się kolejna edycja targów Automaticon 2013. Firma Pulsar po raz pierwszy zaprezentowała tam swoją ofertę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się miedzy innymi:

  • zasilacze buforowe serii PSBEN z możliwością kontroli pracy przez sieć LAN
  • szafy RACK 19” wraz z osprzętem ( obudowy typu ARAD do szaf RACK 19”)
  • projekty indywidualne zasilaczy i obudów
  • zasilacze marki MeanWell (których jesteśmy bezpośrednim importerem)

  Dziękujemy zwiedzającym za duże zainteresowanie naszą ofertą, za przekazane nam uwagi, za nowe kontakty. Życzymy owocnej współpracy z naszą firmą.


 • ŚWIATŁO 2013 (POLSKA)

  W dniach 11-13 marca w Warszawie odbyły się targi Światło 2013. Firma Pulsar zaprezentowała swoją bogatą ofertę związaną z zasilaczami, obudowami (projekty indywidualne) oraz szafy RACK19” wraz z osprzętem. Wśród zwiedzających dużym zainteresowaniem cieszyły się zasilacze buforowe serii PSBEN z możliwością kontroli pracy przez sieć LAN. Dużą uwagę zwiedzający skierowali także na zasilacze znanej firmy Mean Well, której jesteśmy bezpośrednim importerem. Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym za wizytę na naszym stoisku oraz życzymy owocnej współpracy.



 • SAFETY EXPO 2013 (GRECJA)

  W marcu w Atenach odbyły się jedne z największych greckich targów zabezpieczeń, obejmujące sektory SSWiN, kontroli dostępu, systemy przeciwpożarowe, ochrony zewnętrznej, zabezpieczenia mechaniczne, ochrony peryferyjnej, ochrony osób, bezpieczeństwa pracy, dedykowane dla branży profesjonalnej oraz odbiorcy końcowego. Nasza oferta produktowa została przedstawiona przez dystrybutora z Aten. Bardzo dziękujemy naszemu partnerowi za aktywne promowanie marki Pulsar na terenie Grecji i życzymy wielu sukcesów! Dziękujemy także wszystkim osobom, które odwiedziły jego stoisko i życzymy owocnej i długotrwałej współpracy.


 • NEW SECURITY 2013 (BELGIA)

  Miło nam poinformować iż produkty firmy PULSAR pojawiły się na targach New Security 2013 w Belgi. Przedstawiona została tam podstawowa oferta firmy. Dużym zainteresowaniem cieszyła się linia zasilaczy serii PSBEN spełniająca normę alarmową EN50131-6. Serdecznie dziękujemy naszemu belgijskiemu dystrybutorowi za aktywne promowanie naszych produktów i życzymy owocnej współpracy. Dziękujemy także wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie naszymi produktami.


 • INTERSEC 2013 (ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE)

  Miło nam poinformować iż produkty firmy PULSAR pojawiły się na targach Intersec 2013 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Przedstawiona została tam podstawowa oferta firmy obejmująca obudowy, zasilacze i akcesoria do SSWiN, CCTV, KD. Bardzo dziękujemy naszemu partnerowi za aktywne promowanie marki Pulsar oraz życzymy wielu sukcesów! Dziękujemy także wszystkim osobom, które odwiedziły jego stoisko, życzymy owocnej i długotrwałej współpracy.