Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar

Fotorelacje

 • SICUREZZA 2015 - WŁOCHY

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 3-5 listopada 2015 produkty marki PULSAR zostały zaprezentowane na targach SICUREZZA w Mediolanie. Zwiedzający targi mogli zapoznać się z naszą bogatą ofertą zasilaczy, obudów oraz akcesoriów do systemów alarmowych, telewizji przemysłowej (CCTV) czy kontroli dostępu. Prezentowany asortyment cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zaprezentowano między innymi:

  • Nowoczesne zasilacze buforowe spełniające normę alarmową EN50131 - seria PSBEN
  • Nowoczesne zasilacze buforowe spełniające normę pożarową EN54-4 - seria EN54
  • Rozwiązania do kamer IP - zasilacze i switche
  • Jako zapowiedź - Zasilacze do szaf RACK 19”
  • Realizacja projektów indywidualnych obudów i zasilaczy

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, za cenne uwagi dotyczące naszych produktów. Życzymy wszystkim owocnej i długotrwałej współpracy.


 • SPIN 13 - BUKOVINA Terma Hotel Spa - 14÷15 Października 2015

  Miło nam poinformować, iż firma Pulsar w dniach 14-15 Października 2015 brała czynny udział w konferencji SPIN 13 (Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych). Konferencja odbyła się w Bukowinie Tatrzańskiej w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Nasza firma Pulsar zaprezentowała między innymi:

  • zasilacze do systemów pożarowych serii EN54 (Red Power) z certyfikatem CNBOP
  • zasilacze serii PSBEN (Black Power) do SSWIN zgodne z wymaganiami normy PN-EN 50131-6
  • rozwiązania do zasilania kamer IP (switche PoE, zasilacze PoE)
  • jako zapowiedź - zasilacze do szaf RACK 19”

  Wśród osób zainteresowanych ofertą Pulsar rozlosowano nagrody w postaci:

  1. Tablet SAMSUNG Galaxy Tab E 3G 8GB
  2. Zasilacze firmy Pulsar serii PSBEN – spełniające Normę alarmową PN-EN50131 w GRADE3

  Gratulujemy szczęśliwcom !!!

  Dziękujemy wszystkim za wspólnie i owocnie spędzony czas a także za sugestie związane z naszymi produktami, na pewno znajdą one odzwierciedlenie w dalszym rozwoju naszej firmy - do zobaczenia w przyszłym roku.


 • SZKOLENIE PULSAR - OŚRODEK MARINA - 19÷20 wrzesień 2015

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 19-20 wrzesień 2015 odbyło się kolejne już piąte szkolenie dla Naszych Dystrybutorów. Było to ostatnie z pięciu zaplanowanych szkoleń w tym roku kalendarzowym. Spotkanie odbyło się w ośrodku Marina w Borne Sulinowo i pojawili się na Nim przedstawiciele województw: zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie. Szkolenie dotyczyło oferowanych przez firmę produktów, miało charakter prezentacji sprzętu wraz z zaprezentowaniem praktycznych rozwiązań technicznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie i owocnie spędzony czas. W przyszłym roku serdecznie zapraszamy na kolejny cykl szkoleń realizowany przez nasza firmę, do zobaczenia.


 • SZKOLENIE PULSAR - HOTEL DOBRODZIEJ - 5÷6 wrzesień 2015

  Miło nam poinformować, iż w dniach 5-6 września po raz kolejny odbyło się szkolenie produktowe firmy Pulsar dedykowane naszym Dystrybutorom. Tym razem swoją obecnością zaszczycili Nas przedstawiciele z regionów: lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie. Szkolenie odbywało się w hotelu Dobrodziej w Krzemieniewie. Szkolenie dotyczyło oferowanych przez firmę produktów, miało charakter prezentacji sprzętu wraz z zaprezentowaniem praktycznych rozwiązań technicznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie i owocnie spędzony czas, do zobaczenia wkrótce.


 • IFSEC 2015 – ANGLIA

  Miło nam poinformować , iż firma Pulsar w dniach 16-18 czerwiec po raz kolejny zaprezentowała swoją ofertę handlową na targach IFSEC 2015 w Londynie. Na targach przedstawiona została przekrojowa oferta naszej firmy. Zwiedzający mogli obejrzeć i zapoznać się z produktami takimi jak:

  1. Zasilacze buforowe „Black Power” serii PSBEN – spełniające normę alarmowa EN50131-6 GRADE 3 z obszerna grupą interfejsów umożliwiających pracę zasilaczy w sieci oraz ich zdalny monitoring przez komputer
  2. Zasilacze buforowe „Red Power” spełniających normę pożarową EN54-4 wraz z interfejsami i oprogramowaniem do zdalnego monitoringu
  3. Zasilacze buforowe ogólnego stosowania
  4. Zasilacze do CCTV
  5. Zasilacze z firmy MeanWell
  6. Obudowy metalowe do SSWiN, CCTV, KD
  7. Szafy RACK19” z osprzętem
  8. Projekty indywidualne
  9. Jako zapowiedź – zasilacze do szaf RACK 19” – dedykowane do SSWiN, CCTV, KD

  Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Wszelkie sugestie, propozycje i spostrzeżenia skierowane pod naszym adresem dotyczące oferty z pewnością znajdą swój oddźwięk w dalszych naszych pracach związanych z ciągłym rozwojem firmy i nowymi produktami. Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. Życzymy wszystkim owocnej i długotrwałej współpracy.


 • SZKOLENIE PULSAR - HOTEL DOSŁOŃCE - 13÷14 czerwiec 2015

  Miło nam poinformować, iż po raz kolejny firma Pulsar zorganizowała szkolenie produktowe dla naszych Partnerów biznesowych. Tym razem szkolenie odbyło się w Hotelu Dosłońce k. Racławic. Gościliśmy tam największą grupę jak do tej pory - około 80 osób, które przyjechały do Nas z województw: śląskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie. Szkolenie dotyczyło oferowanych przez firmę produktów, miało charakter prezentacji sprzętu wraz z zaprezentowaniem praktycznych rozwiązań technicznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie i owocnie spędzony czas, do zobaczenia wkrótce.


 • SECURITECH 2015 – POLSKA

  Szanowni Państwo,

  W Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu w dniach 27–28 maja 2015 r. odbyła się Międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna. Technika zabezpieczeń i komunikacji.

  Konferencja została objęta patronatem honorowym Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Ministra Sprawiedliwości, Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, Dyrektora Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, Prezesa Polskiej Izby Systemów Alarmowych, Prezesa Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych, Dyrektora Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej PIB, Dyrektora Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Dyrektora Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.

  Nasza firma zaprezentowała nowoczesne zasilacze serii PSBEN (BLACK POWER) – spełniające wymagania normy alarmowej EN50131-6 w stopniu 3 (GRADE 3). Przedstawiliśmy także serie zasilaczy EN54 (RED POWER) jest to seria zasilaczy opatrzona certyfikatem stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB a także Świadectwem dopuszczenia CNBOP-PIB. Obydwie serie zasilaczy przy współpracy z dodatkowymi modułami mają możliwość zdalnej pracy w sieciach LAN, WiFI, RS485, a także USB. Do komunikacji komputera z zasilaczami firma udostępnia bezpłatny program „PowerSecurity”. Oprogramowanie to dostępne jest także na platformę Android.

  Uzupełnieniem prezentowanej oferty były również obudowy do systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu również w stopniu GRADE 2 oraz szafy RACK19” wraz z osprzętem. Zaprezentowane najnowsze rozwiązania systemowe do RACK19” (integracja różnych systemów w jednej obudowie) już na Konferencji zdobyły uznanie wśród zwiedzających, którzy wyrazili chęć ich zastosowania w swoich obiektach.


 • SZKOLENIE PULSAR - HOTEL TRYLOGIA - 23÷24 maj 2015

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 23-24 maja 2015 odbyło się kolejne już drugie szkolenie dla Naszych Dystrybutorów. Szkolenie odbyło się w Hotelu Trylogia w Zielonce i pojawili się na Nim przedstawiciele województw: lubelskie, łódzkie, południowa część mazowieckiego. Szkolenie dotyczyło oferowanych przez firmę produktów, miało charakter prezentacji sprzętu wraz z zaprezentowaniem praktycznych rozwiązań technicznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie i owocnie spędzony czas, do zobaczenia wkrótce.

 • SZKOLENIE PULSAR - HOTEL TRYLOGIA - 18÷19 kwiecień 2015

  Miło nam poinformować, iż po rozpoczęliśmy cykl szkoleń produktowych dla naszych Dystrybutorów. Pierwsze z pięciu szkoleń odbyło się w Hotelu Dosłońce k. Racławic w dniach 18-19 kwiecień 2015. Pierwszymi gośćmi byli przedstawiciele województw: podlaskie, kujawsko-pomorskie, północna część mazowieckiego. Szkolenie dotyczyło oferowanych przez firmę produktów, miało charakter prezentacji sprzętu wraz z zaprezentowaniem praktycznych rozwiązań technicznych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie i owocnie spędzony czas, do zobaczenia wkrótce.