Fotorelacje

 • The Designer Day 2022 – Polska – Październik 2022

  W miesiącu październiku byliśmy współorganizatorami cyklicznego wydarzenia „The Designer Day 2022”, którego głównym organizatorem był nasz partner biznesowy firma DTS System Sp. z o.o. z Lublina.

  Na pierwszym spotkaniu gościliśmy projektantów współpracujących z oddziałami w Krakowie i Rzeszowie, wydarzenie miało miejsce w Rzeszowie w Hotelu „Falcon”.
  Kolejne wydarzenie odbyło się w miejscowości Zemborzyce Dolne koło Lublina w Hotelu „Kmicic Zajazd & Restauracja”. W tym miejscu mieliśmy zaszczyt spotkać się z projektantami współpracującymi z centralą firmy DTS System Sp. z o.o. w Lublinie. Na trzecim i ostatnim wydarzeniu w tym roku gościliśmy projektantów współpracujących z oddziałami DTS System Sp. z o.o. z Warszawy, Łodzi i Bydgoszczy. Wydarzenie odbyło koło warszawy w miejscowości Przypki w „Ranchu Pod Bocianem”. Serdeczne podziękowania dla organizatora, współorganizatorów i uczestników wszystkich trzech wydarzeń.

 • Rajd Sudety – Polska – 1-9 Październik 2022

  W dniu 1 października br. wystartowała kolejna edycja sportowego rajdu, w którym pracownicy Grodno, Partnerzy i Przyjaciele wyruszyli w Sudety, aby zmagać się ze swoimi słabościami i w szczytnym celu pokonać aż 250 km. Środki zebrane w ten sposób zostaną przeznaczone na program realizowany przez Fundację - LifePlan Academy. Skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 14-17 lat, pomaga wyzwolić potencjał młodego pokolenia, aby mogły realizować swoje marzenia, obierać własną ścieżkę oraz realizować cele i ambicje.

  Patron medialny: Rynek Elektryczny.

  Partnerami wydarzenia byli:
  ELKO-BIS Systemy Odgromowe, Signify, Kontakt-Simon, AKS Zielonka, TFKable, F&F Filipowski, Legrand, Hager, ERKO, Wiha, OBO Bettermann Polska, Eaton, Lena Lighting, HELUKABEL Polska, OSPEL - Idealne Połączenie, Ledvance Poland, Schneider Electric, Cynk-Mal S.A., Weidmüller Polska Lumiqon, Delta Plus Polska, BEMKO Sp. z o.o., Kopos Elektro PL, SCAME Simet SA, V-TAC Poland Batertech, Kanlux, Pulsar, TT Plast S.A., ELGOTECH, PCE Polska sp. z o.o., An-Kom systemy odgromowe, Incobex, Haupa GmbH & Co.KG, GTV Polska, Rawlplug, Q-Systems, MILWAUKEE Polska Garmin.

 • Security Essen – Niemcy – 20-23 Wrzesień 2022

  Miło nam poinformować, iż w dniach 20÷23 Września 2022 nasza firma wzięła udział w Targach Security Essen w Niemczech. Odwiedzający targi mogli zapoznać się z naszą bogatą ofertą zasilaczy, obudów oraz akcesoriów do systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz kontroli dostępu.
  Zwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się między innymi z:

  • Nowe serie zasilaczy buforowych spełniających normę alarmową EN50131 (Grade2) i kontroli dostępu EN60839-11 (Grade2) - serie AWZG2 / HPSG2 / HPSDCG2
  • Nowe serie zasilaczy buforowych spełniających normę alarmową EN50131 (Grade3) - serie HPSG3 / PSG3 - z możliwością monitoringu przez sieć LAN, RS485
  • Zasilacze buforowe spełniające normę pożarową EN54-4 - seria EN54C i EN54M - z możliwością monitoringu przez sieć LAN, RS485
  • Rozwiązania do kamer analogowych HD oraz akcesoria
  • Uniwersalne systemy zasilania do systemów PoE
  • Szeroką gamę obudów dla systemów CCTV
  • Szafami RACK 19” i szeroką gamą akcesoriów do systemów RACK 19”
  • Możliwość realizacji projektów indywidualnych obudów i zasilaczy

  Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.
  Życzymy wszystkim owocnej i długotrwałej współpracy.

 • SZKOLENIE PULSAR - Villa Natura - 17÷18 wrzesień 2022

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 17-18 września 2022 odbyło się kolejne szkolenie dla naszych Dystrybutorów. Szkolenie odbyło się w Villa Natura - Dolsk 50 km od Poznania i pojawili się na nim przedstawiciele województw: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie. Szkolenie dotyczyło oferowanych przez firmę produktów, miało charakter prezentacji sprzętu wraz z zaprezentowaniem praktycznych rozwiązań technicznych. W dużej mierze zostały omówione nowości produktowe z dwóch poprzednich kwartałów a także zapowiedzi produktów, które pojawią się w ofercie w najbliższym czasie. Szkolenie przebiegało w miłej, przyjaznej atmosferze.
  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie i owocnie spędzony czas, do zobaczenia wkrótce.

 • ENERGETAB – Polska – 13÷15 września 2022

  W dniach 13÷15 września 2022 nasza firma zaprezentowała swoje produkty na Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2022 w Bielsku-Białej. Była to już 35 edycja tych targów gdzie na obszarze 35 tys. m2 w halach, pawilonach namiotowych i otwartych terenach prezentowało swoją ofertę 362 wystawców z kraju i zagranicy.
  Zwiedzający nasze stoisko mogli zapoznać się między innymi z:

  • ofertą produktów firmy Mean Well, której jesteśmy autoryzowanym Dystrybutorem w Polsce
  • uniwersalnych systemach zasilania w obudowach ABS
  • uniwersalnych systemach zasilania dla urządzeń PoE
  • urządzenia do systemów przeciwpożarowych
  • możliwością realizacji produktów indywidualnych w wersjach OEM / ODM

  Zwiedzającym dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska, zainteresowanie naszymi produktami oraz rozwojem dalszej współpracy.
  Do zobaczenia na kolejnej edycji targów 2023 roku.

 • SZKOLENIE PULSAR - Młyn Jacka Hotel & SPA - 10÷11 wrzesień 2022

  Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 10-11 września 2022 odbyło się kolejne szkolenie dla naszych Dystrybutorów. Szkolenie odbyło się w Młyn Jacka Hotel & SPA – Jaroszowice niedaleko Wadowic i pojawili się na nim przedstawiciele województw: małopolska. Szkolenie dotyczyło oferowanych przez firmę produktów, miało charakter prezentacji sprzętu wraz z zaprezentowaniem praktycznych rozwiązań technicznych. W dużej mierze zostały omówione nowości produktowe z dwóch poprzednich kwartałów a także zapowiedzi produktów, które pojawią się w ofercie w najbliższym czasie. Szkolenie przebiegało w miłej, przyjaznej atmosferze.
  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie i owocnie spędzony czas, do zobaczenia wkrótce.