Kód:
PWB-52V1A(v. 1.0)
Názov:PWB 52V/1,15A/1xBAT enclosed buffer switch mode POE power supply unit
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania | 1.15 A / 52 V DC / 67 W |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.5A |
| Účinnosť | 83% |
| Rozmery | 200 x 48 x 120 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OLP, UVP, SCP, proti prepätiu |
| Montáž | do zabudowy / opcja DIN (wymagany uchwyt) |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 2 roky |
| Poznámky |
- na montáž na DIN lištu – vyžadované uchytenie DIN4 |
Použitie
Dokumenty
-
Katalógová karta
-
Manuál
-
Information about safety of using product
-
Vyhlásenie CE
