Kód:
MDR-10-24(v. 1.0)
Název:MDR 24V/10W/0,42A napájecí zdroje na liště DIN
| Napájecí zdroje | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Napájecí výstup | 0.42 A / 24 V DC |
| Účinnost | 84% |
| Technické výstupy napěťového druhu | DC OK - kontrola výstupního napětí |
| Rozměry | 22.5 x 90 x 100 [+/-2 mm] |
| Podmínky provozu | -20°C ÷ 70°C |
| Zajištění |
OLP, SCP, OVP |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Záruka | 3 roky |
