Kód:
KNX-40E-1280D(v. 1.0)
Název:KNX 30V/38.4W/1280mA napájecí zdroje na liště DIN
| Napájecí zdroje | 180 - 264 V AC, 176 - 280 V DC |
| Napájecí výstup | 1.28 A / 30 V DC |
| Účinnost | 86% |
| Montážní rozměry | 4SU (70mm) |
| Rozměry | 72 x 90 x 57 [+/-2 mm] |
| Podmínky provozu | -30°C ÷ 70°C |
| Zajištění |
OLP, SCP, OVP |
| Indikace | optická signalizácia LED |
| Stupeň krytí EN60529 | IP 20 |
| Záruka | 3 roky |
