Kód:
MDR-10-24(v. 1.0)
Názov:MDR 24V/10W/0,42A zdroj na DIN lištu
| Zdroje | 85 - 264 V AC, 120 - 370 V DC |
| Výstup napájania | 0.42 A / 24 V DC |
| Účinnosť | 84% |
| Technické výstupy napäťového typu | DC OK - kontrola výstupného napätia |
| Rozmery | 22.5 x 90 x 100 [+/-2 mm] |
| Pracovné podmienky | -20°C ÷ 70°C |
| Zabezpečenia |
OLP, SCP, OVP |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 3 roky od dátumu výroby |
Dokumenty
-
Katalógová karta
-
Manuál
-
Vyhlásenie CE
Podobné produkty
Reklamné materiály
Catalogue Pulsar
