Kód:
SWB-300(v. 2.0)
Názov:Buffer power supply system for PoE switches, 54VDC/4x17Ah/300W
| Zdroje | 200 - 240 V AC |
| Výstup napájania | 5.55 A / 54 V DC / 300 W |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.5A/1A/2A |
| Akumulátor | 4 x 17Ah |
| Účinnosť | 87% |
| Rozmery |
475 x 430 x 172 [+/-2 mm] oddialenie od podložky: 14 mm |
| Montážna platňa |
odklápateľný plech, 435 x 200 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OHP, OLP, UVP, tamper – otvorenie skrinky, SCP, OVP |
| Zatváranie | skrutky (možnosť montáže zámku) |
| Montáž | povrchová montáž |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Vyhotovenie |
plech DC01, 1mm, RAL9003 (biela), kovová |
| Záruka | 2 roky |
