Kód:
MSRK2012(v. 2.0)
Názov:MSRK 13,8V/2A/OC The module of buffer power supply Grade 2
| Zdroje | 20 - 22 V AC |
| Výstup napájania | 2 A / 13.8 V DC / 27 W |
| Zhoda s normami |
Konštrukcia zhodná s normou EN50131, stupeň 1÷2 |
| Prúd nabíjania akumulátora | 0.2A/0.5A |
| Účinnosť | 81% |
| Technické výstupy typu OC |
EPS – porucha siete AC APS – porucha akumulátora |
| Rozmery | 86 x 42 x 73 [+/-2 mm] |
| Zabezpečenia |
OHP, OLP, UVP, SCP |
| Montáž | open frame |
| Signalizácia | optická signalizace LED |
| Záruka | 5 rokov od dátumu výroby |
