Wzory zgód na przetwarzanie danych osobowych

Chcesz poznać szczegóły na temat przetwarzania przez PULSAR Twoich danych osobowych? Zapoznaj się z adekwatną klauzulą informacyjną

Pamiętaj, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz cofnąć w każdym czasie.

A. chcesz przysłać nam swoje CV – zgoda w PROCESIE REKRUTACYJNYM

a. Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez PULSAR K.BOGUSZ spółka jawna. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez PULSAR K.BOGUSZ spółka jawna, jednak nie dłużej niż rok. Oświadczam także, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

B. chcesz złożyć reklamację – zgoda w PROCESIE REKLAMACYJNYM

a. Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, zgłaszający reklamację wyraża zgodę PULSAR K.BOGUSZ spółka jawna z siedzibą w Siedlcu na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu reklamacyjnym - w celu rozpatrzenia zgłoszonej reklamacji. Jednocześnie zgłaszający reklamację oświadcza, iż został poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie.

C. chcesz wiedzieć pierwszy o nowościach - ZGODA MARKETINGOWA

a. Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail, adresu IP oraz numeru telefonu w celach marketingowych przez PULSAR K.BOGUSZ spółka jawna. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie.