Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar
Kod:

GBIC-101 (v. 1.1)

Nazwa:

Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO)

Przeznaczenie Moduł SFP GBIC-101 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy użyciu dwóch włókien światłowodowych zakończonych złączem optycznym typu LC.
Zasilanie 3.3VDC
zasilanie z portu SFP
Długość fali Tx: 1310 nm, Rx: 1310 nm
Typ światłowodu jednomodowy (SM) – 8.3/125 μm, 8.7/125 μm, 9/125 μm, 10/125 μm
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, 1000Base-FX
Transmisja 1.25 Gb/s, 20 km
Typ złączy optycznych 2 x LC
Gwarancja 2 lata od daty produkcji
Uwagi - wbudowany układ DDM (układ cyfrowej diagnostyki)
- moduł posiada system blokady zatrzaskowej złącz optycznych
- dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-101