Kod:
DRS-480-48(v. 1.0)
Nazwa:DRS 48V/480W/2.3A/7.7A zasilacz na szynę DIN
| Zasilanie | 90 - 305 V AC, 127 - 431 V DC |
| Wyjście zasilania | 10 A / 48 V DC |
| Prąd ładowania akumulatora | 7.7A |
| Sprawność | 93.5% |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego |
Bat. Low – niskie napięcie akumulatora DC OK - Kontrola napięcia wyjściowego AC Fail - awaria AC |
| Wymiary | 110 x 125.2 x 150.7 [+/-2 mm] |
| Temperatura pracy | -30°C ÷ 70°C |
| Zabezpieczenia |
OHP, OLP, UVP, SCP, OVP |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Gwarancja | 3 lata |

