Polski English Deutsch Česky Slovensky Español Ελληνικά Italiano Français Magyar
Kod:

SC/APC-2SM (v. 1.0)

Nazwa:

Adapter światłowodowy SC/APC-2SM – single mode

Złącza wejście / wyjście:
SC/APC podwójne – SC/APC podwójne
Typ światłowodu jednomodowy (SM)
Gwarancja 1 rok od daty produkcji
Uwagi - pojedyncze opakowanie zawiera 20szt.

Materiały reklamowe

Katalog 2022