Kod:
EN54C-10A40(v. 1.1)
Nazwa:EN54C 27,6V/10A/2×40Ah zasilacz do systemów przeciwpożarowych
| Zasilanie | 230 V AC |
| Wyjście zasilania |
10 A / 27.6 V DC / 284 W - dla pracy chwilowej – Imax b (5min) 8.2 A / 27.6 V DC - dla pracy ciągłej – Imax a |
| Zgodność z normami |
Norma oddymiania i wentylacji EN12101-10 Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB Nr 5222/2024 Norma pożarowa EN54-4 Certyfikat stałości właściwości użytkowych CNBOP-PIB Nr 1438-CPR-0628 |
| Prąd ładowania akumulatora | 1.8A |
| Rekomendowany akumulator | 2 x 40Ah |
| Pobór prądu przez układy zasilacza | 85mA max. |
| Sprawność | 88% |
| Wejścia techniczne | EXTi – awaria zewnętrzna |
| Wyjścia techniczne typu przekaźnikowego |
EPS – awaria sieci AC ALARM – awaria zbiorcza |
| Wymiary |
420 x 407 x 178 [+/-2 mm] dystans od podłoża: 8 mm |
| Zabezpieczenia |
OLP, UVP, tamper – otwarcie obudowy, SCP, OVP |
| Zamykanie | Zamek na klucz |
| Montaż | natynkowy |
| Sygnalizacja | sygnalizacja optyczna LED |
| Wykonanie |
blacha DC01, 1.2mm, RAL3001 (czerwony), metalowa |
| Stopień ochrony EN60529 | IP 30 |
| Gwarancja | 3 lata |

